Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Télen milyen olajozást ajánlot...

Télen milyen olajozást ajánlotok kerékpár láncra?

Figyelt kérdés

Már annyira nyikorog h inkább nem is használom. Viszont azt hallottam,hogy a WD40-t elfejhetem Télen megéri a Weldtite TF2 Extra 75ml Wet /nedves/száraz?

Előre is köszönöm.


2012. dec. 13. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Petróleumba áztasd be 24 órára.
2012. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen vagy ehhez hasonló minőségű olajat használj mindig:

[link]


a wd40 és társait el kell felejteni, nem arra van, hogy láncot olajozzanak vele, ez olyan sűrű, mint a méz, ami a többiről nem mondható el, és megfelelő kenést biztosít minden időben

2012. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

A WD40 nem kenésre való...

Vannak kifejezetten lánckenésre való teflonos anyagok, azt szokták ajánlani. Vagy még a láncfűrészekhez való olajokkal is jó tapasztalatok vannak.

2012. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én motorolajjal olajozom, nem flancolok, soha semmi hátrányom nem volt emiatt. a wd40 meg pont,hogy arra való hogy lemosd az olajat vagy egyéb szennyeződést, nem kenőanyag...
2012. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!