Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani nekem olyan...

Tudnátok ajánlani nekem olyan bicikli fajtákat, amik tényleg jó minőségűek? Túrázásra a legalkalmasabbak?

Figyelt kérdés
bírják a gyűrődést! ki bírják, hogy napi 100km megtegyek vele? túrákra járok és, szeretnék egy nagyon hosszút tenni! ami olyan 3000km lenne! pár jó barátommal tennénk meg, és kellene egy bicaj amivel nem kellene félnem hogy az első 500km alatt szét hullik alattam! (kérlek ne vicceljétek el)

2012. dec. 2. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Országúti,Trekking felel meg erre a célra a leginkább.


[link]



[link]


Országútiba a régiek a legjobbak,főleg kezdő szinten.Nem modernek,lehet nem vetekszenek az új technikákkal de egy biztos,nem esnek szét. ilyen pl: Favorit,Csepel SAS,Csepel Torpedo,stb.

2012. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magellán. Magyar márka. Rossz biciklit nem gyártanak. De neked nyilván egy igenjófajta kell. De ha a legolcsóbbat veszed sem jársz rosszul!
2012. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!