Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb bringa?

Melyik a jobb bringa?

Figyelt kérdés

Egy Scott Scale 970 és egy Cube Analog 29 között milyenek az erőviszonyok? Megéri a Scott a + 30k-t? Melyiken kéne a későbbiekben kevesebb cuccot cserélni?


[link]


[link]


Egyelőre csak nézelődöm tavaszra (mondjuk költségvetés még nincs rá) de azért jó lenne tudni melyik nyújt többet.

Előre is köszi



2012. nov. 19. 21:18
 1/6 anonim válasza:
Az első masszívvabbnak tűnik :)
2012. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a cube kényelmesebb, és ha kmolyabban használod terepen úgyis mindkettőbe kell villát "upgradelned":D. De mindkettő jó bicó.
2012. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gyűjtenék a Scottra. Mászásnál az a -1 kiló elég jelentős, az XCR már egy egész jó villa, főleg az újak, vastagabb is becsúszóra, mint a Cubeban a RS, valamint octalinkes hajtás van a Scottban, a Cubeban pedig csak négyszöges. Geóra is jobban bejön a hosszabb eff. felsőcső hossz, laposabb nyeregvázcső, picit laposabb fejcsőszög, rövidebb láncvillahossz. Érdemes lenne utánaolvasni a Scottban a felniről mit írnak, volt már sajnos negatív tapasztalatom Syncros felnivel, attól is függ hány kiló vagy, mennyire durva terepen szeretnéd használni.
2012. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyikse kéne.
2012. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -Fremen- ***** válasza:

A scottban talán picit jobb a váltás meg a fék, a cubenak meg jobb a teleszkópja.


Bár szerintem ennyit egyik se ér meg, de te tudod, neked mik a szempontjaid súly, geo, használat, ár stb szempontjából.

A teleszkópokat tényleg valószínű, hogy úgyis cserélni kell majd.

2012. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is inkább a scott jön be pl. a súlya miatt meg mert 10 sebességes a váltó, így ezzel nem kéne foglalkoznom a jövőben. Egy ilyen súlyú bringával tuti jól lehet mászni. Összehasonlításképp a mostani 26-osom 15kg és egy idő után feladom egy nagyon meredek emelkedőn, vagy nem megy tovább a bringa és akkor már csak 2 irányba mozdulhat (dőlhet). Amúgy a Syncros felnikkel nem hiszem hogy baj lenne a kemény 62 kilómmal :D
2012. nov. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!