Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a vételről? Www. Aprod.hu/hirdetes/umf-hardy-4-dirt-bicikli-elado-IDBS2f. Html? Message_sent=1&id_at=27750513

Figyelt kérdés
Várok értékeléseket, észrevételeket, mindennek örülnék...
2012. nov. 3. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs rossz a link

[link]

2012. nov. 3. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:

évjárattól függ, de meg kell azt nézni mennyire van leharcolva:

[link]

2012. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a linket néztem, csak kíváncsi voltam az aktuális ár értékre.. Minden esetre köszönöm :)
2012. nov. 3. 20:23
 4/4 -Fremen- ***** válasza:

Ennyiért korrekt, mert ránézésre gagyi dolgokkal van tele, tehát kb a vázat veszed meg.

Igaz, hogy évjárattól meg használattól függ, de úgy sejtem ilyen felszereltséggel nem strapálták le. DJ-FR bringák esetén érdemes repedések után kutatni a fejcső, alsócső, láncvila/monoblokk körül.


Ha rendesen akarod használni akkor úgyis ki kell cserélned benne a pedálokat, a villát, szerintem az első váltó-2 tárcsa fölösleges és tárcsafék legalább előre és biztos vagyok benne ezek után, hogy valami olcsó shimano váltó van rajta. Ezek így összesen többszöröse lesz a váznak + idő/pénz ha valakivel összeszerelteted/pénz ha magad szereled össze és nincs eszközöd hozzá. :)


Kezdőként érdemes egy eleve tuningoltat venni.


Nézegess ezeken az oldalakon is, és ha valami megtetszik, kikérheted a véleményünket.

[link]

[link]

2012. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!