Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi idő alatt lehet nem...

Pál Gergő kérdése:

Mennyi idő alatt lehet nem sietve körbetekerni a balatont?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
több nap kell hozzá ,mert majdnem 200 kilométert kell letekerni,
2012. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én végig a bringakörút-térkép szerint haladva, csak kajálni és éjszakára megállva, 2x2 óra vonatozással együtt 2 nap alatt abszolváltam (szombat délelőtt érkeztem, vasárnap délután indultam Keneséről, Keszthelyen szálltam meg). GPS szerint 210 km-t mentem (ekkora távon, ismeretlen úton könnyen beugrik egy-két véletlen kerülő). Mondjuk én montival voltam, sztem egy jó outis "nem sietve" is megcsinálja 1 nap alatt, főleg szezonon kívül, amikor kevesebb gyalogost kell kerülgetni, és főleg a bringakörút "laza" követésével (pl. a Badacsony környékén eléggé emelkedős-lejtős, falunézős irányba megy el, itt a 71-esen maradva sok időt lehet nyerni).
2012. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 családdal, nem sietve szezonban 4 nap volt. De gondolom a fagyi és fürcsizés most nem játszik.
2012. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy közepesen edzett kerékpáros simán körbeteker egy nap alatt! Nekem az egy nap alatt megtett eddigi rekordom 169 kilométer volt a bükkben dombos utakon országútival.
2012. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!