Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legolcsóbb DH váz,...

Melyik a legolcsóbb DH váz, amit ismertek és használható?

Figyelt kérdés
Viszonylag gyengébb terepen. Akarok építeni egy dh-gépet, a lehető legolcsóbban, mik a lehetőségek?

2012. szept. 30. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A downhill műfaj és az olcsóság ég és föld. Ha downhill, és értelmes felszerelés akkor az drága, nincs mese. Értem ez alatt a vázat, minden apró alkatrészt, és a felszerelést (protektorok, bukó, stb). Ha az olcsóság az elsődleges szempont, akkor nem lesz minőség és megbízhatóság, csak taknyolás. Na de...


Egyből ki kell lőni a neves gyártókat (GT, Specialized, Mondraker, Trek, Giant stb stb...), úgyszintén a 2012, 2013 szériát, a fasza alkatrészeket. És jóformán mindenből használt kell...

2012. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régi Magellan Vega DH (nem a piros Rock Machine formájú). Még ma is szaladgálnak vele és bírják.
2012. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, hát azt tudom hogy nem olcsó, csak építeni akarok egy bringát és nem akarok túlköltekezni. Igazából nekem csak az a lényeg ne essen szét alattam:D
2012. okt. 7. 22:00
 4/5 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat, a Vega árban elég jónak tűnik használtan.
2012. okt. 7. 22:01
 5/5 MonsterEnergy válasza:
hogyha gyengébb terepen akarsz tekerni akkor gondold meg a merev vázas kategóriát.Vázat már tudsz venni 15-20ba veszel rá egy jobb teleszkópot és már tekerhetsz is nekem már 6éve van [link] és teljesen megfelel kezdésnek.
2013. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!