Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cannondale F7 Disc trekking?

Cannondale F7 Disc trekking?

Figyelt kérdés

Hello!

Van egy Cannondale f7 bringám, de kicsit mellélőttem stílusban, ugyanis 95%-ban távbringázok, csak sajnos maxxis "kamion" holly roller gumik vannak fent da bomb da rim felnin.

Bele tudok-e tenni 28"-os trekking kerekeket anélkül, hogy bármi mást is cserélnék rajta?



2012. aug. 22. 04:33
 1/5 anonim válasza:
ha v fékjeid vannak akkor nem de ha tárcsás akkor megoldható (márha a villák között van elég hely.) de az elsô villát ajánlatos cserélni egy 28-as ra.
2012. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tárcsafékek vannak, túrázáshoz inkább merev villa vagy kizárható teleszkóp ajánlott?
2012. aug. 22. 12:26
 3/5 anonim válasza:
ha aszfalt úton turázol jó a merev villa de máskép ajánlott egy kizárhatò teleszkópos .
2012. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

okés, köszi!

Esetleg tudsz valami márkát ajánlani? Valami jó érték/arány-ost?

2012. aug. 23. 13:18
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a RockShox-ok vagy az SR SUNTOUROK között nézegess , a sountourok valamivel olcsóbbak és ez néhol a minőség róvására megy de ha arra használod amire ajánlják akkor jó cucc pl az XC széria ami cross-country-ra ajánlott ( tura aszfalton ( jól jön a lockout) és terepen ( terepre is jó ahol nincsenek ugratók ) . Nekem is suntourom van , egyik bringába XCT V4 012 series , az XCT-az alsó kategória , és a másikba xcm v3 ami már jobb de drágább is . A dh bringába rockshox-ot használok de az már nem ez a kategória.
2012. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!