Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hátsó prizmát hogyan lehet...

Hátsó prizmát hogyan lehet tenni cross trekking bringára?

Figyelt kérdés

Voltam kerékpár boltban is, de azt mondták nem tudnak olyan prizmát adni, amit nyeregcsőre fel lehet tenni.

A boltos szerint elég, ha a hátsó lámpám tartalmaz prizmát, de a KRESZ külön prizmát ír elő.

Jó párszor suhant el mellettem rendőrautó, eddig sosem állítottak meg, de ha jön az ősz, tuti belekötnek ebbe, ha másba nem is tudnak.

Akinek olyan bringája van, hogy nincs csomagtartó és sárvédő, az hogy oldotta meg? Kis dologról van szó, de nagyot lehet miatta bukni.


2012. aug. 9. 21:00
 1/5 kovpet ***** válasza:
Nekem a nyeregcsövön van. Menj másik boltba :)
2012. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg létezik ilyen, a neten is láttam.
2012. aug. 10. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyeregcső vagy felteszed a hátsó villára valahogy.

Én nem használok a bringámon prizmát, de van fenn 2 hátsó lámpa az egyik prizmás.

Amúgy ha nagyon kötözködni akar a hatóság megkérdezi miért nincs névtábla a kerékpáron ugyanis a köhém rendeletben ez még le van írva mint kötelező tartozék.

2012. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:
Erre a névtáblás rendeletre tudsz linket adni? Tudtommal ez több tíz éve nincs már.
2012. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A probléma megoldódott, bár a másik boltos is összetúrta a boltot, mire talált.

A névtáblás dologról én nem hallottam, a 20. oldalon lehet olvasni az előírt tartozékokról:

[link]

2012. aug. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!