Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Első országúti bringának egy...

Első országúti bringának egy Merida Road Race 880?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most adtam el a montimat, mert úgy döntöttem, mégis kipróbálnám az országúti bringázást, mivel már szezon vége van, eléggé akcióznak mindent, bár kicsit, még így is sokallom a 160-at, olyan 130 tájékán gondolkoztam, de ez a modell nekem nagyon megtetszett, amit kicsit sajnálok, mert sokan mondanak, hogy azért nem árt, a karbon villa...


Azért erre gondoltam és nem a Ride testvérére, mert szeretnék részt venni pár amatőr versenyen, és belekóstolni magába a sportba... amit a TV-ben látni. Persze ez egy kicsit vad kijelentés, de mégis a feeling.


Mit gondoltok, jó választás, esetleg valami hasonló/jobb ebben az árban? Sajnos az outihoz nem értek, így lécci osszátok meg a tapasztalataitokat pl. az alkatrészeivel kapcsolatban.


Előre is mindenkinek köszönöm a válaszát!



2012. aug. 12. 14:52
 1/2 Brain Storming ***** válasza:

Első bicikliként elegendő egy használt acélvázas is. Ilyeneket jóval 100 alatt megkapsz egy olyan szerelőműhelyben, ahol használt bicikliket is árulnak.


Ahhoz, h kipróbáld magad a sportban nem muszáj a legprofibb kerót beszerezni.

2012. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, egy régi, használt, de jó állapotú verseny outival jobban jársz. A montit meg hülyeség volt eladni, de mondjuk a te dolgod...
2012. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!