Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube, Kelly's vagy Merida?

Cube, Kelly's vagy Merida?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak és a páromnak egy - egy bringát. Cross bringát szeretnék újonnan és hogy a kettő egyforma legyen, csak az egyik férfi a másik női vázas. Eddig mindig használt bringát vettem, de most elhatároztam hogy újakat szeretnék. (Használtan nehéz lenne egyformát találni és nem is akarok használt bringát adni a barátnőmnek.)Három jelöltem van: 2012-es Cube LTD CLS és Cube LTD CLS Lady, 2012-es Kelly's Coach és Kelly's Flash, és a harmadik páros a 2012-es Merida Crossway 20-V és Merida Crossway Juliet 20-V. Esetleg van valakinek ezek közül valamelyik ? Márkákkal való tapasztalat ? Ti mit ajánlotok ? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 14. 21:21
1 2
 1/12 /Anita_'94/ ***** válasza:
49%

Nekem egy Merida matts 10 van és tökéletesen megvagyok vele elégedve. Annyi változtatás van az eredeti állapothoz képest, hogy apu 2.2-es Continental gumikra cserélte nekem a gyáriakat, mert szerinte sokkal jobbak és defektnél is könnyebb leszedni a nagyobb gumikat. Ja, és férfivázas, de nem gond, mert olyan szögben lejt a váz felső része, hogy a 167 centimmel simán megállok felette. A fékek tökéletesek, a váltóra sincs panasz, a teló picit kemény, viszont alig van súlya.

Amúgy a testbike.hu-n olvashatsz tapasztalatokat a többi márkáról.

2012. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kelly ez tökre nem lehet kérdés...

kelly szar márka a jók között

Merida meg jó márka a szarok között...

tehát kelly

2012. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezekről a típusokról TestBike-on nincs vélemény.

Eddíg mindíg Meridám volt. Matts 10-em is volt azteán egy TFS XT Edition és most volt egy HFS 1000. De az utóbbit eladtam mert akarok két Cross bringát ahogy írtam. A három bringa mind 120.000 Ft/db tehát 240 lenne a kettő. Merida jó márka de hogy beleférjen a 120 ezres kategóriába gagyi kiegészítők vannak rajta. A Kell's-ről nincs tapasztalatom de állítólag gagyibbak közé tartozik. Viszont a Cube-ról semmit nem hallottam, de német és NINCS rajta semmi noname cucc, még a küllők is DT-k, a kiegészítők pedig Easton-ok.

2012. júl. 15. 00:47
 4/12 A kérdező kommentje:

A Kelly's tényleg tetszik, a weboldalukon is elég pozitívnak tűnik. Köszi a válaszokat, de sajnos még nem tudtam dönteni, tehát várom az érveket/ellenérveket.

Az első válaszolónak: Montit nem szeretnék pláne nem 2.2-es gumikkal, mert csak városban használnánk. De azért köszi.

2012. júl. 15. 00:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem Merida országútim van 3-éve és nagyon megvagyok elégedve vele! Előtte volt egy miyatám is az is jó gép volt, de családi okok miatt el kellet adom (sajnos)
2012. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Merida
2012. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Kellys , és a Merida nem képvisel presztizst , míg a Cube az elitbe tartozik . Ez az árukben is megmutatkozik . Nem tudom , hogy ez számít-e .

Amúgy a cross bringa -az ajánlások ellenében- nem jó aszfaltra . Még egy trekkinggel is könnyebb tekerni , mint a cross bringával .

Miért kell egyforma bringát venni ?

2012. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem KELL egyforma bringa, de egyformát szeretnék.

És a cross bringa tökéletes lenne. Eddíg egy Merida Matts HFS 1000-el tekertem szóval az után a 2.1-es és időnként 2.2-es gumi után nem lesz nehéz.

2012. júl. 19. 08:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként árban teljesen egyformák mert mindhárom bringa 120.000 Ft.
2012. júl. 19. 08:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Cube, Merida jó, de Kelly's-nek némelyik típusa nem túl hibátlan...

Esetleg Kross? Nekik olcsó bicóik vannak :)

Link: www.kross.hu

2012. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!