Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube, Kelly's vagy Merida?

Cube, Kelly's vagy Merida?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak és a páromnak egy - egy bringát. Cross bringát szeretnék újonnan és hogy a kettő egyforma legyen, csak az egyik férfi a másik női vázas. Eddig mindig használt bringát vettem, de most elhatároztam hogy újakat szeretnék. (Használtan nehéz lenne egyformát találni és nem is akarok használt bringát adni a barátnőmnek.)Három jelöltem van: 2012-es Cube LTD CLS és Cube LTD CLS Lady, 2012-es Kelly's Coach és Kelly's Flash, és a harmadik páros a 2012-es Merida Crossway 20-V és Merida Crossway Juliet 20-V. Esetleg van valakinek ezek közül valamelyik ? Márkákkal való tapasztalat ? Ti mit ajánlotok ? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 14. 21:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
#7-es. Azt mondtad 2012-ben hogy nem képvisel a Merida presztízst?! :DDD Azt a mindenit. Első google találat volt, azért élesztem fel. Merida a második legnagyobb gyártó a világon kerékpárok terén. Giant az első. Specialized 50%-a a Meridához tartozik. A cube is nagyon jó. A kellys borzalmas. A kettő közül azt választanám ahol az ár érték arány jobb.
2021. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Így 2023-ban is ez a poszt jelent meg a keresésben a toppon, és nekem is feltűnt a 7-es válaszoló. Szerinte a Merida nem presztízs? Akkor mi volt 2000-s évek elején az az UMF? :D Szerintem elég nagy presztizs... :D
2023. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!