Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 24 colos Schwinn Csepel MTB...

24 colos Schwinn Csepel MTB méretileg elég lehet-e városi közlekedésre egy 188 cm-es férfinak vagy reménytelenül kicsi?

Figyelt kérdés

Nem új a bringa, ráleltem egy jónak kinézőre ami végre ár-érték arányban tetszik is, a méret aggályos már csak.

Szóval tűrhető vagy tűrhetetlen? Ha csak picit kisebb az annyira nem zavarna.


2012. jún. 23. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 24-es kerék nagyon kicsi...Neked legalább 26" kerék kellene 19 (L) méretű vázzal.
2012. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

OK, kösz szépen. A vázméret ma derül ki. Azt még megvárom.

Ha az jó és a kerék kisebb akkor szintén "kakukk"?

2012. jún. 24. 02:25
 3/4 anonim ***** válasza:
városi közlekedésre is kérdéses, ha mondjuk 10 km re van a munkahelyed és oda szeretnél járni biciklivel akkor egy x idő után rühelleni fogod, és rossz dolgokat fogsz terjeszteni a bringázásról...
2012. jún. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belefér a vázba a 26" kerék akkor nem kell egész bringát venned. A helyedben megmutatnám egy boltosnak vagy egy szerelőnek, hogy szerinte elfér e a vázban. Ha el, akkor a következők kellenek. Agy, Felni, Küllők, Belső gumi, Külső gumi (esetleg Fogaskoszorú). Szerintem érdemes lenne lecserélni. Esetleg képet tudnál küldeni a bicajról?
2012. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!