Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Schwinn csepel bmx kérdések?...

Schwinn csepel bmx kérdések? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


ilyen bicajom van 3 éve és jól tűr mindent szóval hasonló off válaszokkal ne fáradjatok :D

ha jóltudom 14kilós kb, csak hátulra van kilépőm és rendes méretű nem az a vastag csúnya, a nyereg alatti vasból hogy teljesen le lehessen engedni le kellett vágni és azzal is könnyebb lett egy picit,

1: mivel a fékek már egy hete elromlottak le akarom őket szedni mert csak súlyfelesleg, súlyban mennyit számítana ha leszednék róla minden fékkel kapcsolatos dolgot?

2: ez a -súly mennyire lenne érezhető? (mondhatni gyenge vagyok)

3: ha a kormányt lecserélném (állítólag az nehéz, meg vastag) ilyesmire: [link] az nagyjából mennyivel könnyítené még? és még egy személyesebb kérdés: szerintetek nem nézne ki hülyén ilyen kormánnyal?

4: driveres agyat akarok bele, mennyi egy olyan, és ha elviszem szervizbe oda ahol vettük kb. mennyiért cserélnék ki? válaszokat előre is köszi, zöld kéz jár mindenkinek! pirosakat nem akarok kiosztani. 14/f


2012. jún. 4. 14:57
 1/4 anonim válasza:
Ez teljes mértékben atól függ, mire akarod használni. Ha már kezdő szinten is akarsz a tegyükfel streetezni akkor az egész biciklit felejtsd el.
2012. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már mért kéne elfelejtenem? mondom hogy nem sz@r, de ha mondjuk mongoose mischiefet írtam volna ki vagy valami nagyobb márkát akkor tudtatok volna rendes választ adni legalább arra, hogy a fékek levétele mennyivel könnyíti?
2012. jún. 4. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok a kérdéseidre kielégítő választ adni, szerintem ha leszeded a fékeket azzal olyan nagyon nem lesz könnyebb, és persze akkor már megállni se nagyon tudsz:) Az ilyen rosszmájú megjegyzésekkel pedig ne foglalkozz, mikor én bmx eltem 90 es évek közepe kb voltunk 4 en az egész városban, akik trükközgettünk is, akkor még csepel de az őskori csepel bmx volt a menő mindenki szemében, ilyen tök gáz szivacsos izékkel a vázon. akkor még nem voltak pegek vagy mik, mi a pedálokon és a váz alsó részével csúszkáltunk korlátokon, meg volt a manual meg az egykerekezés és kifújt. volt aki kontrással tolta, és egy nem a napon barnult kis srác aki kempingel... nem a biciklin múlik, hogy mire képes hanem azon aki ül rajta ne foglalkozz az ilyenekkel akik azt tanácsolják egyből, hogy dobd csak ki és vegyél újat 50 60 70 -100 ezrekért.

Szerintem a fékeket inkább csináld, vagy csináltasd meg, a kormány meg nem tudom, ahogy érzed. azzal hogy gyengusz vagy meg ne foglalkozz itt a nyári szünet, gyakorolj sokat és megerősödsz:P

2012. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
normális embereket is találni :) kormányt tudok szerezni olcsón 2-3000ft ért, megveszem felrakom és ha nem illik hozzá továbbadom. nekem is van az a régifajta csepel bmx a szivacsokkal, kontra fékkel, amivel még apué volt:) így hogy semmit nem fog a fék is meg tudok állni, csak a cipőm nem kíméli de abból is veszek 3kínait az nyárra elég :D:D van egy hozzáértő ismerősöm a gond hogy elfoglalt, de jövőhéten leszedjük, kimegyek vele úgy és ha nem válik be visszarakjuk úgy hogy fogjon is :) kösz az értelmes választ! :) azért ha valaki tud még mondani ötletet/hasznos tippeket azt várom :)
2012. jún. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!