Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárra gyermek matricát...

Tolcserke kérdése:

Kerékpárra gyermek matricát hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éves lányomnak keresnék igazán kislányos matricákat. Sajnos ennek a korosztálynak illőket nem találtam. Esetleg tud valaki segíteni nekem?


Köszönöm! :)


2012. jún. 14. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Játékboltban a jobbakban szerintem biztos vannak ilyenek is, esetleg papírbolt... Ha nincs akkor papírboltban mindenképpen árulnak ilyen natúr semmi nincs rajta fehér matricákat, arra azt nyomtatsz amit akarsz aztán csak ki kell vágni, vagy ha lézernyomtatód van esetleg vagy tudsz olyan helyet ahol tudsz lézernyomtatóval nyomtatni akkor vannak ilyen házi praktikák: http://www.youtube.com/watch?v=mwXBmm6E51g
2012. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én könyvesboltban szoktam matricákat látni. (De ez szerintem nem bicikli-specifikus kérdés, a gyereknevelés vagy más hasonló kategóriában talán több választ kapnál.)
2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!