Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikli zárat ajánlotok?

Milyen bicikli zárat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Általában fához, oszlophoz, vagy akármi fix tárgyhoz szoktam kötözni a bringát, viszont a mostani zárat egy csípőfogó is átviszi.

A bicikli értéke kb. 100 000 Ft, ehhez mérve kellene hozzá egy megbízható és erős zár, 5000-10 000 Ft értékig.



2012. jún. 1. 15:08
 1/6 pacsi ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


U-lakatot vagy lánclakatot vegyél.

Abus sinus U-lakatom van, ez 12-13ezerbe kerül, azért vettem ilyet, mert tudtommal nem ismert olyan eset, amikor feltörték volna.

2012. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valor válasza:
Csakis jóminőségű U-lakatot vegyél! Minden más sodronyos meg ilyen-olyan zárak semmit sem érnek.
2012. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt a láncot néztem ki:

[link]

Szerintetek megéri?

2012. jún. 2. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:

meg.

én két zárat használok (ezt is ajánlják). egy láncot, meg egy u lakatot, amihez van egy drót is. a lánccal lezárom az első kereket, plusz hozzá a vázat, az u lakatot átfűzöm a hátsó kereken (igyekszem a vázat is zárni vele, de minilakat), a hozzáadott drótot meg ráhúzom az u lakatra, s lezárom vele az egészet. plusz, az ülést és a csomagtartó is összekötni nekem egy sodrony, állandó jelleggel.

2012. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na, ilyenem van, plusz egy lánc.


meg biztonsági matrica is van rajta, regisztráltam egy honlapon, azt akkor is vissza tudják keresni, ha leszedték.

2012. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szóval, ilyen

[link]

2012. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!