Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek az X-fact...

Mi a véleményetek az X-fact bringákról? Voltam egy biciklis boltban, ahol egy X-fact 5.1 et kínálnak 80 00 Ft-ért

Figyelt kérdés

elég jónak túnik: slx váltó + váltókar, jónak tűnő teleszkóp

első ránézésre nem tűnt rossznak, de hosszú keresgélés után sem találtam a neten ilyen biciklit

[link]

itt egy link hozzá, és tényleg igazinak tűnik

eddig egy Caprine Spiritem volt, de nem szeretni annyira a terepet mint amennyire én, így inkább lecserélem

mit gondoltok, szabad Hervis márkát venni egyéb biciklisboltból, ráadásul olyan darabot, amiről nincs bővebb infó


esetleg tudtok ajánlani egyéb ilyen árkategóriájú bringát ? (70-80 e Ft)



2012. ápr. 28. 21:53
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

akkor inkább vedd meg az enyémt 80 ezerért, össztelós bringa, alu maraton váz, Hayes fék, DEORE váltórendszer 140 es Manitoo teló, lockolható középrész 15,5" os vázméret, két megkímélt országúti MTB külsővel, pumpa kulacstartó, első hátsó világítás SPD pedál, új Deore hátsó sor, hidraulikus tárcsafék, új SLX lánc. Hajtókart kell rajta cserélni, működik és használható, de max 1 szezont bír még. eredeti ára 365 ezer volt,


egyébként nem érdemes, már csak azért is, mert használtan 5x jobb bringát veszel ennyiért.

2012. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jól hangzik, csak kéne pontosabb infó.
2012. ápr. 29. 17:29
 3/3 A kérdező kommentje:
valaki tudna még mondani valamit?
2012. ápr. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!