Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nyerget érdemes vennem?

Milyen nyerget érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új nyerget Mountain Bike-ra, általában 100-150 km-es túrákat szoktam tenni leginkább a Balatoni bicikli körúton. Nagyjából 6000 Forint körüli összeget tudnék rá szánni.

19/F


2012. márc. 29. 15:51
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy erre egyértelmű választ lehet adni? Ami az egyiknek kényelmes, az másnak kínzóeszköz lehet. Ha azt írom, hogy én már nem először vettem anatomikus Trinity racenyerget, mert eddig ez vált be a legjobban, attól még nagyon valószínű, hogy másnak ez iszonyúan kényelmetlen lehet. Én pl. nem bírom ki a géles, szivacsos, párnázott nyergeket, ami sokak szerint a legkényelmesebb -szeretem, ha tartása van és inkább "keményen rugalmas", mint puha... Ki kell tapasztalni, kinek mi a jó. Vagy ha a régi kényelmes volt hosszú távon is, akkor annak alapján kellene keresgélni...
2012. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez túlságosan egyénfüggő. Nekem úgy lett igazán jó nyergem, hogy kértem nyerget kölcsön ismerősöktől kipróbálásra, mindegyikkel elmentem túrázni (100km+ távra, az alatt nem derül ki semmi), így találtam egy igen jót. Sajnos boltokban az ilyesmit nem szokták megengedni, legjobb esetben is mondjuk ráülhetsz, vagy ilyesmi. Persze az se mindegy, hogy hogyan állítod be, a legjobb nyereg is használhatatlan, ha nincs jól beállítva.
2012. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat, akkor megpróbálok tényleg a régi mintájára keresgélni.
2012. márc. 30. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!