Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Bringaexpón a kiegészítők...

A Bringaexpón a kiegészítők olcsóbbak szoktak-e lenni, vagy éppen hogy drágábbak? Sisak, táska stb?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A Bringaexpo csak kiállítás, nem lehet vásárolni.
2012. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne vásárolni? Mi értelme lenne kimenni egy cégnek is úgy, hogy nem adhat el semmit? Minden ilyen kiállításon lehet vásárolni is, pont ez a célja. Amúgy szerintem nem lesznek drágábbak a cuccok, hogy így is több mindent el tudjanak adni.

Egyik nap kinézek én is, nem is tudtam, hogy most lesz :)

2012. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az Elsőnek igaza van!

Kb 2 éve voltam utoljára, és bizony nem lehetett vásárolni. Már nem is tudom miért. (Gondolom azért, mert akkor csomó terméket kellene volna odaszállítaniuk, de honnan tudják előre, hogy melyik lesz épp kelendő, melyikből vigyenek többet. Ha nem találják el, akkor mondhatják a vevőnek, hogy szorri.. Na meg ott a látogatók között a standokhoz szállítani az árut... azért az is zavaró.)

Viszont úgy emlékszem szoktak lenni mindenféle a kiállításon beszerezhető kuponok, amivel utána a boltban kedvezményesen vásárolhatsz...

Itt inkább az újdonságokat szeretik bemutatni a kiállítók. Ez nem a kifutó áruk olcsó értékesítésének helye.

2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írják a koncepciónál hogy nem vásár, nincs árusítás.

2012. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, én eddig bármilyen kiállításon jártam, mindig lehetett vásárolni valamit.
2012. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem kerékpárt akarok venni,hanem kiegészítőket. De most beszéltem a Bergusson bolttal,ők is ott szoktak lenni,és mondták,hogy ez csak kiállítás nincs lehetőség vásárlásra. :(
2012. febr. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!