Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet kapni olyan km órát...

Lehet kapni olyan km órát bicajra ami a kalóriaégetést is számolja? Linket adnál?

Figyelt kérdés
Szobabicaj esetében van ilyen funkció, ezért érdekelne :)
2011. szept. 1. 22:01
 1/8 dirtboy ***** válasza:

természetben nem hinném hogy lehet mérni.

a szobabicikli ugyan olyan mindig csak a nehézségi fokozat más.

a természetben az óra honnan tudja hogy te milyen útviszonyok közt tekersz,milyen áttételen tekersz,és hogy szembe szél van vagy hogy hátszél.

2011. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a dechatlonban lehet ilyet kapni, az én haverom kajakozásnál használja
2011. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

első vagyok, másodiktól kérdem

és az pontos ketyere vagy nem értem hogy lehet beállítani hogy pontos legyen?

2011. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazából én sem értem a pontos működését, mert nekem sem volt még ilyen. Csak az ismerősömtől tudom hogy nagyon jó, és érdemes használni, sok embert látok aki futáshoz is használja, szóval biztos be lehet állítani. De ha jól tudom a szívritmusodat nézi és az alapján számolja ki hogy milyen megterhelés alatt vagy és úgy mennyi kalóriát égetsz.
2011. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan egy gép se fogja még egy darabig megmondani hogy mennyi kalóriát égetsz el, és ami neked talán fontosabb hogy szerintem sima biciklire nem gyártanak mert az emelkedőt és egyéb dolgokat is bele kéne kalkulálni, + a bicikli váltóját stb...
2011. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ember testsúlyából, magasságából stb. meg a pulzusából elég jó közelítéssel meg lehet mondani, hogy mennyi kalóriát használ el.


Alapvetően kétféle kalóriamérős sebességmérő van: az egyik a sebesség alapján egy egyszerű képlettel közelít. Az ilyen fajta órák nagyon nem pontosak, mert ugye szimplán a sebességből nem lehet kiszámítani a valós kalóriafogyasztást. Ilyen pl. a Cateye Velo 8, ezt tudom, mert nekem ilyen van.


A másik típuson be kell állítani a testsúlyt, életkort meg pár ilyen adatot, és van hozzá pulzusmérő is, azt is fel kell venni. Az ilyen órák azért elég pontosak. Sajnos ilyen típust nem tudok.

2011. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most vettem egyet,crivit a márkája ,vezeték nélküli,mindent tud amit akarsz szerintem fel lehet teni szobabicajra is.
2011. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezaz! vegyél egyet, kapcsolt be a szobabicaj mérőkéjét is, meg az órát is, és hasonlítsd össze hogy mennyire márnek különbözően
2011. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!