Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dominosként a 0. facebook.com-...

Dominosként a 0. facebook.com-on az üzenetekért már fizetnem kell? Azt már számolja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ingyenes!
2011. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem nekem vont le érte pénzt. Sőt, biztos is. Netstart csomagom van, mert ennek nincs havidíjja. Barátom például előfizetéses, és őt figyelmezteti is a telefon, hogy az üzenetekért fizetnie kell. Zárójelbe jegyezném meg, hogy neki lehet hogy azért mert olyan a díjcsomagja, hogy van benne internet is. Így igazából mégse fizet érte külön.
2011. okt. 15. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Domino-s vagyok (feltöltőkártyás), és Domino Nap díjcsomagban vagyok.

Azt ajánlom, hogy az alábbi linken add meg a számodat, küldenek egy díjmentes SMS-t. Aztán csak fog működni.

[link]

2011. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én hiába adom meg a számom, nekem nem küldenek semmit! :D Lehet azért, mert már használom a telefonon a 0.facebook-ot. És az előző hónapban még én is ingyen küldtem az üziket róla. Aztán kikapcsolták a mobilnetet, és mióta azt újra aktiváltam, azóta az üzenetet már "adatforgalomként" számolja. Legalábbis én ezt vettem észre. Pedig nekem is Domino Nap a díjcsomagom! Tuti nem von le neked is, csak nem vetted észre? Igazából tizenforintokról van szó egy üzenetnél nekem, csak én kiszúrtam. :)
2011. okt. 17. 09:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen internetet használsz hozzá? Fizetőset vagy valami teljesen ingyenest, aminek nincs külön havidíjja?
2011. okt. 17. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem használok semmilyen mobilnetet. Még hirtelenjében annyit tudok mondani, hogy nekem akkor vett le pénzt, amikor nem gyári böngészővel 'néztem' a 0.facebook.com-ot.


Gyárilag feltelepített böngészőt használsz?

2011. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a Web"n"Walk vagy mit használom. De mondom, nekem kikapcsoták a netet, mert tán kötelező valamilyen mobilinternetet aktiválni. Szóval neked is kell, hogy legyen valamilyen. Én a netstart-ot aktiváltam. Mert itt nincs havidíj. Amit lenetezek, azt vonja.
2011. okt. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!