Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Télre mivel spécizzem a bicajom?

Télre mivel spécizzem a bicajom?

Figyelt kérdés
Télen nem szeretném abbahagynio a bicaqjozást és ezért kérdem azt, hogy mivel lehetne azt megoldani, hogy a csúszást legalább kb 10-20% csökkentsem? Olyanokra gondolok, hogy valahova berakni egy két hegyes fémet és amikor oldalra borultan csúszok akkor az megállít, de jó lenne ha valamait a kerékre tennék! Ötleteket szeretnék, és ne gyertek hülye válaszokkal!
2011. aug. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A küllők közt fűzzél át műanyag gyorskötözőket. Még egy videón láttam, és hát kipróbáltam. Tényleg érezhető a hatás. Amúgy a másik amit most akarok majd megcsinálni az az, hogy az első villát átalakítani, és két kereket előre tenni, de ezt még csak tervezgetem.
2011. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

19:46: de ez a gyorskötözős megoldás csak akkor működik, ha tárcsafékeid vannak, vagy ha kontraféked van és akkor mehet a hátsóra. Mer' ugye a v-fékbe/patkófékbe beleakad és az gyönyörűen végződne.


De persze akkor is hasznát veszed a dolognak, ha nincs féked:D

2011. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami jó rücskös és vastag külsőt használj télen.


(Van konkrétan szöges gumi is, de az már tényleg igazi havas tájra való, te meg gondolom városban mész.)


Én pl nyáron aszfaltgumit teszek a bicóra, télen pedig az eredeti széles és rücskös gumiját. (Montim van.)

Azért tükörjég ritkán van, és manapság jégtócsák is. Fő, hogy odafigyelj, lassabban és óvatosabban menj.

2011. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyors kötöző sufni tuning XDXD


am vegyél ilyet ,ha jobban körülnézel már lehet kapni 7-8 ezerért is


[link]

2011. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Faluban közlekedem vele patkófékes a bicajom, és a jégen irányíthatatlan! A hóban meg kaparok mint az állat! Állva kezdem el hajtani és a kerék csak pörög pörög és pörög és alig megyek, de a kerék meg már vagy 10-15km/h sebességgel megy! Ugyan ez van ha ülve hajtom csak akkor lassabban kapar!
2011. aug. 17. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a jégen mész használd a pörgös átételt elöl (hátul 1-3.sebességbe hagyd)igy nem fejtesz ki akora eröt és valamivel megnöl a tapadás + csak a hátsoval fékez és ne tegyél hirtelen kormány mozdulatokat kb enyit tudsz csinálni ,nekem bevált.
2011. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!