Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A bicajom felújítása mennyi...

A bicajom felújítása mennyi lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most mennék túrára de eléggé elhasználódott a bicajomon pár dolog!

Ezek kellenének rá: 2db belső, 2db terepkülső, hátsó rugós teleszkóp, 2db fékpofa, váltó beállítás


Max mennyibe kerülnének?


Köszi a segítséget!


2011. ápr. 4. 14:46
 1/4 anonim válasza:
2x2 pár gumi 4-5 ezer forint (én is most vettem a sajátomra), fékpofa pár száz forintos tétel, teleszkópot és váltóbeállítást nem tudom.
2011. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb.:2 belső 1500

2 terepkűlső ez sok mindentől függ kb 10e itt: [link]

rugóstag: 20e attól függ mire kell rugós az durvulásra levegős az lágyabb mozgású szal lazább terepre [link] itt nézz tesztek is vannak

váltóbeáálítás kb 1500

www.testbike.hu ott olvashatsz a gumiról is amit kinéztél

fékpofa 1500

2011. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

HeLÓ!

A külső belső és a váltó beállítás nem drága kijön kb 13-15 ezer ft-ból. Az egész rugóstagot ki akarod cserélni? Mert az drága!

Belső: [link]


Külső: [link]


Ez jobb: [link]


A fékpofához nem írtad hogy tárcsa vagy v-fék


V-fék: [link]

a fékpofán ne akarj spórolni mert ha valami olcsó gyenge szart veszel akkor megszívod vele én vettem 1szer 800 ft ér és az első fékezésnél eltört...


tárcsához: [link]


rugóstag: (ez a legolcsóbb) [link]

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jóformán minden leírtak előttem, annyival kiegészíteném, ha nem akarsz sokat szánni a gumira, érdemes a használt piacon böngészni. Sokszor vannak alig használt gumik, jóval olcsóbban.

Pl.: [link]

2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!