Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Büntettek már meg valakit...

Büntettek már meg valakit mert nem volt felszerelve a bicaja lámpával, csengővel és macskaszemmel?

Figyelt kérdés
Az eladó nagyon győzködött hogy fontos így ugy amugy .. De eddig én nemsok ember bicaján láttam ..
2011. aug. 3. 13:04
 1/4 anonim válasza:
Én se hallottam még arról, hogy valakit ezért megbüntettek volna. :S És igen, sok biciklin én sem látok...
2011. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem akartak, de a zsebemben voltak, csak fel kellett pattintanom őket a helyükre, így csak figyelmeztettek!

A KRESZ szerint felszerelve kell, hogy legyen, nem érdekes, hogy ellopják! A lényeg a büntethetőség,-nő az állami bevétel!

2011. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lámpáért már többeket (bár hiteles nappali esetről nem tudok, talán csak egyről). Csengőért, prizmáért pedig csak olyat hallottam, aki bunkó volt vagy mást követett el, de azt nem tudták bizonyítani. Lámpád egyébként is legyen, ha nem a szomszéd utcába mész.
2011. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!