Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Pécsen hol lehet kedvező...

Pécsen hol lehet kedvező árfekvésben gyerek sisakot, térdvédőt, könyökvédőt, . Venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Hervisben, vagy Tesco-ban. Nem hiszem, hogy a kisboltok az ő áraik alá tudnának menni. Szokott lenni készletben ez a három. Viszont ha a nagy áruházak mégse tartanak ilyesmit, akkor a kisboltokban érdemes próbálkozni, mert ők biztosan hajlandóak hozni a nagykerből.


Amúgy, ha biciklizéshez kell, akkor megfontolandó, hogy a térd- és könyökvédő helyett vagy mellett biciklis kesztyűt (is) vegyetek. A legyalult tenyér sokkal kellemetlenebb, mint a legyalult térd vagy könyök. A kesztyűt én le se akarom venni, mióta van.

2011. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, a Hervis köztudottan az egyik legdrágább hely a városban. Azért megnézheted, hátha van valami akciójuk, de kisebb boltokban pl Fitboys én jellemzően sokkal olcsóbban, volt, hogy fele áron tudtam venni sokkal jobb minőségű cuccokat. Igaz nem sok minden van nekik raktáron, de tudnak hozni.

A Tescoról meg annyit, hogy a választék egy nulla, ami van az is a legalja kínia gagyi kategória.

2011. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Hát, a Hervis köztudottan az egyik legdrágább hely a városban." Érdekes. Ezek szerint a Hervis meg a Decathlon nem azonos kategória? Eddig ez volt az elképzelésem.
2011. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BigButcher válasza:
Fitboys! Egy próbát megér!
2011. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Érdekes. Ezek szerint a Hervis meg a Decathlon nem azonos kategória? Eddig ez volt az elképzelésem."


Szerintem is érdekes, mert nem tudom ezt a következtetést miből vontad el.

Ez a mondat, amit te is beidéztél, még csak szóba sem hozza a Decathlont: "Hát, a Hervis köztudottan az egyik legdrágább hely a városban."

Úgyhogy nem tudom a fentieket honnan vetted, mert hogy tőlem nem, az biztos.


De ha olyan okos vagy, mutasd már meg légy szíves, hogy hol van PÉCSEN Decathlon?!

2011. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még aznap amikor a kérdést feltettem elmentünk a Fitboysba és ott választott magának a kislány, ott volt a legkedvezőbb árfekvésben,máshol a felnőtt sisak olcsóbb volt mint a gyerek.

Röhejesek,hogy mennyit kérnek egy sisakért :O

/ Köszönöm a válaszokat! /

2011. júl. 22. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Örülök, hogy megoldódott és sikerül ezek szerint hasznos választ írni. :)

2011. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!