Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki segítene? Lofty gyerek...

Valaki segítene? Lofty gyerek kerékpárhoz szerelési útmutató kellene, ha van valakinek megoszatná velem?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék érte, ezt kapná a kislányom, de sajnos nem kaptunk hozzá szerelési útmutatót :-( A neten hiába kerestem :-(
2011. ápr. 24. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem találtam, de kerékpárokhoz nem is igen szokott lenni. Lehet egyszerűbb lenne összerakatni egy bicajossal, biztos van olyan hely ahol kicsit olcsóbb. Meg akkor legalább szakszerűen van összerakva.
2011. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Sikerült összeszerelni, de nagy szenvedés volt a férjemnek. Nem gondoltam volna, hogy egy darabokra szerelt biciklikhez még szerelési útmutatót sem adnak, hisz azért ez lenne az alap, nem?
2011. ápr. 25. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából a bicikliknél alapvetően ugye a gyár rakja össze, a pedált veszik le és a kormányt és az első kereket fordítják el, és dobozolják. Ez megy a bicajoshoz aki beállítja és készen átadja a vevőnek. Gyermekkerékpároknál nem tudom más-e ez a helyzet, de nekem is volt ismerősöm, aki kerékpárt neten rendelt teljesen szétszedve, és ő is elég sokat küszködött az összerakással. A végén biciklisnél kötött ki, mert egy bicikli finomhangolása azért kisebb tudást is igényel, persze gyermekkerékpárnál ilyen gond szerintem nincs :)
2011. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem sokat értek a biciklikhez :-)

De most, hogy mondod, valóban az én biciklimet is úgy vettük, hogy össze volt állítva.:-)

Köszönöm szépen, a válaszod! További szép estét!

2011. ápr. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!