Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a bicikliről?

Figyelt kérdés

Capriolo Pogonia (minőség...)

vagy tudtok hasonlót ugyan ebben az árban? (Csak Capriolo legyen)


2011. júl. 6. 21:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2011. júl. 6. 21:58
 2/12 anonim válasza:

Capriolo egy jó márka. De én nem adnék ennyit ezért. Ne értsd félre jó kis keró ez csak elég egyszerű. Ha nem ragaszkodsz annyira a Capriolo-hoz akkor ezt ajánlom. Feltéve ha komolyan gondolod a bicózást, mert amit linkeltél azon van pár alkatrész amivel szopni fogsz ha durvább helyekre viszed. Nekem Capriolo anolis volt. A váz az tényleg nagyon jó de amilyen felszereltséget adtak hozzá annyi pénzért, az pocsék. Szóval a kérdésedre válaszolva ez a bicaj nem éri meg az árát.


[link]

2011. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát nekem nincs 2x annyi pénzem! erre is 2 hónapot spórolok, nyári munka, gyümölcs szedés meg minden és így is alig fog össze jönni + gondolom szerbiában ilyen bicikli nincs is! :S nincs ennyi pénzem!
2011. júl. 7. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni...Ha terepre akkor mindenképpen legalább kell rá egy jó első teleszkóp, egy jó gumi és mindenképpen egy jó ülés. Főleg a teleszkópra kell odafigyelni, és még az árba egy új pedált is bele kell számolni, mert általában egy-egy gyártónál a pedál az teljesen ipari hulladék. Ha hegyekbe akarod használni, akkor mindenképpen kell egy 80mmes rugóúttal rendelkező első teleszkóp, tárcsafékek elöl-hátul, és persze egy strapabíró pedál, mivel hegyekben általában a pedálon állsz és nem a nyeregben ülsz. Itt elég fontos a kezelhetőség, mivel előfordulhat, hogy beláthatatlan kanyarok vannak a hegyen. A sima aszfaltra való kerékpárokhoz nem nagyon értek. Olyanon még nem tekertem. Márkák terén én a Mongoose-t, Specialized, Kellys, Ghost, Author és a Trek márkákat ajánlom. Ha pedig hegyekbe akarod használni, inkább elöl-hátul teleszkóposat vegyél. Sokkal jobban kezelhető és jobban mész vele még dimbes dombos kavicsos utakon is.
2011. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
körülöttem 200 kilóméteres körzetben ha van domb akkor jól van! xD csak sima szántóföldes úton akarom meg erdőben ahol van 30-70 cm-s domb! xD ahhoz jó lesz ez a capriolo?
2011. júl. 7. 15:12
 6/12 anonim válasza:
Első vagyok. Arra tökéletes lesz, úgyhogy ha ezt nézted ki akkor szerintem vedd meg.
2011. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerbiában ezt a biciklit nehogy a szabadkai capriloloból vedd még,inkább használtan vedd meg,s spórolsz is vele.

Ajánlom neked hogy itt nézz szétt

[link]

2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pedig a Galleria alatt néztem ki a biciklit! :S


De ez valami hasonló mint a vatera.hu?

Vagyis akarod mondani nézzek itt szét az explorer meg a scout között? az a baj hogy annyira ellenem van ez a 2 márka hogy nagyon! hamisítvány az 100

2011. júl. 8. 10:18
 9/12 A kérdező kommentje:
nem azért de ezek drágábbak is! minőség meg hamis! legalábbis a scout az biztos!
2011. júl. 8. 10:20
 10/12 A kérdező kommentje:
ja hogy ez a venera bike?! multkor az eladóval beszélgettem! azt mondta ha bajok nélkül akarok biciklizni vegyem meg ezt a biciklit ami 80 000 dináros! olyan nekem nem kell! rohadt drágák ott a cuccok!
2011. júl. 8. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!