Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rugós kerékpárt vegyen vagy...

Rugós kerékpárt vegyen vagy simát?

Figyelt kérdés

Hátul ne legyen rugó max elöl! De mit ajánlatok legyen vagy ne? Terepre és aszfaltra legyen, meg kissebb nagyobb ugrás nem magasra csak enyhe ugrások és esetleg lépcsőn lehajtás! ott előny a rugós? És milyen legyen a külső gumija? És melyiket ajánlanátok ezek közül?


[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a választ!


2011. júl. 4. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 2.-at választanám.
2011. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Vagy esetleg számításba jöhet még a Capriolo Pogonia:

[link]

2011. júl. 4. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te ezek kozul barmelyikkel is lepcson lehajtasokat fogsz csinalni meg ugratni akkor sec-perc alatt tonkremennek. Ezek a bringak nem arra valok, mert gyenge raf, agy, valto stb....
2011. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a te helyedbe ilyet vennék aszfaltra és terepre egyaránt jó :

[link]


És persze a leirása stb :

[link]

2011. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyet szerbiában nem tudok venni! És nincs 180000ft-om max 60-70 ezer! vagyis max 18 000 dinár! 180 euró
2011. júl. 5. 11:43
 6/6 A kérdező kommentje:
+ max alig 3-4 lépcső fok max 20-30 cm ugrás! ami kicsi! nem méterekre gondoltam! terepen sem olyan hogy 2 métereket kell esni! csak sima szántóföldes út! semmi domb vagy hegy vagy valami sz*r nincs a környékemen!
2011. júl. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!