Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Venni akarok kerékpárt max 50...

Venni akarok kerékpárt max 50 ezerig?

Figyelt kérdés

Most acélvázas jól felszerelt kerékpárom van, de olyan nehéz hajtani , ültem aluvázason és azt meg könnyen lehetett hajtani. Elmentem a boltba azt mondták az áttét azon másabb azért térhet el.

Akkor tényleg az lehet a gond vele, nincs köze ahhoz hogy acél vázas az egyik a másik meg alu?

Ha veszek másik acélvázast jobbféle váltóval és fogaskerekekkel akkor az normális lesz? vagy csak alut vegyek? eseglet linkelni tudtok milyet vegyek? bocsi hogy hosszú lett a szöveg, de rövidebben nem bizti érthetőbb lenne:P 22 L


2011. júl. 2. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és kifelejtettem hogy v fékes vagy tárcsa fékes a jobb? mert úgy halottam ha levegős lesz a tárcsa fékes vagy olaj kimegy belőle akkor meg sem áll XD.
2011. júl. 2. 10:45
 2/5 WBTBWB ***** válasza:
Nem tudom, pontosan milyet szeretnél, de gondolom hétköznapi használatra kell, néha egy-egy hosszabb tekerésre... arra tökéletes szerintem egy trekking bringa, vagy valami hasonló, teleszkóp felesleges, ha terepen nem használod. Tárcsaféket felejtsd el, abból csak a hidraulikus a jó, és azt inkább versenyzők, ill. komolyabb montisok használnak, és azok kb 20e-től kezdődnek :) Hétköznapra és nem elit versenyzésre tökéletes a jól beállított V-fék. Egyébként aluvázasat vegyél, acélnál egy 5 tonnás kőtömböt hajtasz kb. :) Amúgy bringaboltban nézz körül, mik vannak, eladótól lehet részletesebben érdeklődni, ill. még szerintem a Hervisben is vannak egész jó ár/érték arányú bringák, ott is meg lehet találni azt, amelyik tetszik, de csak akkor vegyél ott, ha tényleg hétköznapi használatra kell.
2011. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, csak városi használatra kéne, meg szeretek bicózni, legfeljebb a ligetekben tolnám :P

Nekem eddig v fékesek voltak elégedett is vagyok vele, akkor maradok annál, nem értek a tárcsafékhez, de nem is baj :P.

2011. júl. 2. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
V fék tökéletes. De ha az áttét a gond a bringáddal, akkor nem volna okosabb azt kicserélni? Töredékéből megvolna, és használhatnád a megszokott bringád.
2011. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alkatrész csere is szóba jött de nem érné meg, egy normálisabb cuccos nem olcsó mulatság, alkatrészenként drágábbra jönnék ki, ha elkezdeném átcserélgettetni. Ezt inkább meghagynám itthon akinek kell az használhatja és vennék egy alut.
2011. júl. 2. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!