Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek be lehet állítani...

Szerintetek be lehet állítani a kónuszt a fogaskoszorú levétele nélkül? 33/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A másik oldalon szedd le a csavart és told ki a tengelyt és akkor tudsz rajta állítani ha mondjuk arrébb szeretnéd tenni.

Ha viszont jó helyen van és csak húzni vagy engedni akarsz akkor azt megteheted a másik oldanom. Nem kell leszedni a fogaskoszorút.

Én is ezt csináltam.

Csak arra figyelj hogy ha kitolod a tengelyt a csapágygolyók ki ne essenek mert nagy macera lesz visszatenni és lehet le is kell szedni hozzá a fogaskerekeket.

2011. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy szokás, ahogy az első írja, azt tudom javasolni, hogy olyan helyen húzd ki a tengelyt, ahol nem tudnak semmi alá begurulni a csapágygolyók, tegyél alá újságpapírt is. Kenőzsír sem árt, ha van kéznél, ha már régen zsírozták és azzal még könnyebb is betapasztani visszarakásnál a golyókat.
2011. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet-e kontrázni a fogaskoszorú felöli kónuszt, úgy hogy nem szedem le a fogaskoszorút?
2011. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lehet-e kontrázni a fogaskoszorú felöli kónuszt, úgy hogy nem szedem le a fogaskoszorút?"

Igen. Kiveszed a tengelyt, megkontrázod, visszarakod (a golyókkal ügyeskedni kell, kiszedéshez mágnes, visszarakáshoz orvosi csipesz segít) aztán megkontrázod a másik oldalt.

2011. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!