Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rock Machine Flash 2011, vagy...

Rock Machine Flash 2011, vagy Merida Matts TFS 100-D 2011, vagy Merida Matts TFS XC 100-D 2011, vagy Cube Analog 2011?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik innen a legjobb bicaj, melyiket eri meg megvenni? Mindenik ara 150-160 ezer kozott van.


[link]


[link]


[link]


[link]


A linkeket azert tettem be, hogy megtudjatok nezni.

Koszi.


2011. jún. 22. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Merida Matts TFS 100-D 2011
2011. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem őket és elsőre azt mondtam volna, hogy a Rock Machine. Aztán gyanús volt, hogy a fékeknél "Avid SD / FR 5" van feltüntetve, ami V-fék, a képen pedig tárcsafékes gép van. Ezután derült ki, hogy Flashből kétféle van, Flash 50 és Flash 70. Az 50-es V-fékes, a 70-es tárcsás, de hogy valójában milyen tárcsafék van rajta nem tudom, mivel egyik helyen Juicy 3-at írnak, másik helyen Tektrot. Mindenesetre nem túl korrekt húzás, hogy a képen nem az a bringa van, mint ami a leírásban.


Végig nézve a többit én felszereltség alapján a Cube-ot választanám. Korrekt kis gép, nincs kavarás azzal, hogy milyen cuccok vannak rajta, megbízható és nem utolsó sorban nagyon jól néz ki.

Itt a részletes alkatrészlista:

[link]

2011. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Loach ***** válasza:

Ezek közül én is a Cube-ot választanám. Ha viszont más is szóba jöhet akkor inkább ezt venném meg:


[link]


jobb felszereltsége van bármelyiknél. Megbízható, masszív gép...Már 1 éve nyúzok egy ilyet, beleraktam több mint 3000km-t és semmi baja...tetsbike-on leírtam róla többé kevésbé mindent.

2011. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi
2011. jún. 23. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Első helyre én holtversenyben tenném az Analogot és az Asgardot. A Rock Machine-nak első pillantásra a geometriája nem szimpi, csakúgy, mint a TFS XC 100-nak. A másik Meridának a felszereltségében van pár gyenge pont (pl. teló). Én bevallom, az Asgardot venném per pillanat, mert felszereltségben veri a többit és kinézettre sem szorul hátra a mezőnyben. Ja, még valami, magyar márka. :) És milyen jó. (Van Gepida bringám is, Sirmium, 15 éves körül lehet)
2011. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kossz
2011. jún. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!