Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az egykerekűről?

Figyelt kérdés

szeretnék elkezdeni egykerekűzni de nem tudom hogy milyet vegyek. szóval ugrálnék vele meg ilyenek de nem tudom hogy ez bírná? vagy ruházzak be egy drágábbra?

[link]


2011. jún. 14. 23:35
 1/5 People=Shit válasza:

hát szerintem inkább a bolt alkalmazottaitól kérj tanácsot, de azért légy körültekintő, mert kereskedők, rád tukmálják a 100 ezrest is, azt lehet előbb eltörik mint az 50 ezres. Amúgy régen én is kacérkodtam a gondolattal, hogy kéne egy, de féltem hogy nem tudok majd vele megtanulni menni, és felesleges pénz lesz. Ha komolyan gondolod akkor hajrá, de légy körültekintő.


Személy szerint inkább ezt javasolnám : [link]


Én ezt venném most. :) Üdv! Remélem sikerült segítenem.

2011. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem az a véleményem róla h pofára esnék vele az hétszentség :D
2011. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na igen amit linkeltél azt néztem még :D
2011. jún. 16. 19:58
 4/5 anonim válasza:
Én régen olyat használtam amilyet kilinkeltél és most tök profin megy amazzal amit az első kommentelő linkelt ki.
2011. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de milyen volt amit én linkeltem? volt vele valami probléma?
2011. jún. 19. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!