Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elmesélnéd a legnagyobb...

Elmesélnéd a legnagyobb esésed történetét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:03
 1/7 WBTBWB ***** válasza:
Nagynak nem volt nagy, de csak 6 éves voltam, ezért elég durva volt... Szüleimmel mentünk hazafele az utcán(ők gyalog, én bringával) és hát ugye meg kellett mutatni, milyen ügyes vagyok és milyen gyorsan tudok menni, mert én vagyok a menőcsávó... tekertem, mint egy hülye, persze közben rángattam a kormányt, kisgyerekhez méltó módon :D és egyszer csak kifordult a kezemből, én átrepültem a bringán és felszántottam az aszfaltot :D szétnyílt az ajkam, 1,5 órás műtéttel rakták helyre :D még most is, 16 év elteltével is nagyon picit látszik a heg, de aki nem tud róla, az észre se veszi. Egyébként persze a lábaimat is felhorzsoltam, onnan is dőlt a vér, könyökök szintén, meg az arcom még pár helyen. Azóta is voltak eséseim, de már megtanultam, hogyan kell kivédeni az ilyesmit, persze mindig előfordulnak meglepetések... Múlt hétvégén például ha nem ugrok le a montiról, lehet, hogy megint sebészet lett volna a dologból :D de megúsztam.
2011. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én épp horgásztam pár éve (12 vok) és hülyéskettem egy hármashoroggal , később mentem vele ( a hármashoroggal ) fogtam a kezemba és húztam magam után a damilt és apukám meg beleakadt és a hármashorog pedig a kezembe vágódott. Az a baj hogy nem lehetett csak úgy kiszedni mer van rajta egy kis szakáll ami megakadályozza hogy ki essen a hal szájából úgyhogy kellet utaznom háromnegyed órát és végül siófokon kiszette a sebész
2011. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban leugrottam a szekrény tetejéről a parkettára és fejjel érkeztem, a homlokom megrepedt az orrom pedig úgy eltört hogy azóta is komoly jellel rendelkezik! Persze az ugrás utáni 1-2órában eszméletlen voltam!
2011. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előzők! Szerintem biciklis esést várt a kérdező nemhiába írta a kerékpározás kateg.ba. Én eddig nem estem nagyot(lekopogom), pedig 16évesen több tízezer km van a lábamban. Kicsúszni szoktam nagy tempónál, vízes úton, de eddig nem volt brutális.
2011. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

30as tempónál felcsavarodtam a fára az erőben, bukfenc után egy fa fogott meg. sérülések: A könyökömet nem bírtam mozdítani 2 hétig, enyhe agyrázkódás és egyéb zúzódások, horzsolások. Ez egy esés a sok közül.


16/f

2011. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen durva történetem nincs. A legnagyobb esésem két éve nyáron volt. De az is az én hülyeségem miatt történt.

Erdőben elég meredek lejtőn lefelé első fékkel akartam fékezni. Fejreállás lett belőle.

Előreborultam, bicikli a felemre. Így gurultam még métereket a lejtőn lefelé. Tele lettem persze horzsolásokkal. De nem ez volt a legnagyobb sérülésem. Hanem, hogy a karomra estem. Annyira fájt, hogy ki se tudtam nyújtani. A kormányt se tudtam fogni. Így hazafelé végig egy kézzel fogtam a kormányt, váltottam, fékeztem. Így kellett átmennem a városon, jó 12km-t.

Aztán utána több, mint egy hónapig fájt az alkarom a könyököm alatt kicsivel a belső oldalon. A kezemet se tudtam használni, mert egy pohár vizet nem tudtam vele megtartani. Lógatni egyáltalán nem tudtam a karom, hetekig fel volt kötve.

Dokinál nem voltam, de aztán szerencsére lassan hetek alatt magától rendbe jött.

2011. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én két éva estem egy bazinagyot, sebészet lett a vége: nyár volt megkaptam az új freestyle bmxem ésugye kimentünk menőzni a haverokkal, a bmxemen flatland kormány van aminek tudni illik éles a vége...naszóval bicikliztünk én meg már egy jó ideje 0kézzel mentem és egyszercsak egyik "haverom" megfogta a kormányt és ellökött...nem kis eséslett belőle, a sebészeten kötöttünk ki...egy 3 centis nyilás keletkezett a lábszáramon L alakban, ha kell lefotózom és feltöltöm a netre..hát ez volt az én legnagyobb esésem, persze fél liter vért is vesztettem....
2011. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!