Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit ajánlanátok...

Melyik biciklit ajánlanátok egy 16 éves lánynak legalább 5-6 évre? Miért?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


2011. jún. 3. 19:30
 1/6 anonim válasza:

Az első jobban néz ki szerintem!

5-6 évre ez teljesen jó, sőt állítom, hogy kisebb után állításokkal és megfelelő karbantartással kb 20 évig is szolgálhat. Mivel olcsóbb a második és több dolog is szériában van hozzá, így lehet, hogy éppen a tengely, vagy egyéb fontosabb alkatrészből tettek gyengébbet. Sztem megéri most kiadni érte többet és kevesebbszer szervizelni vagy karbantartani, mint olcsóbbat venni és többet szervizelni vagy karbantartani.

"Egy jól karbantartott bicikli, sokáig szolgálja a tulajdonosát"

Sok sikert a vásárláshoz! :)

17/F

2011. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elsőt vedd meg, ráadásúl azon a biciklin szinte bármilyen lány gyönörűen nézhet ki :)


16/F

2011. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat fiúk!! (-:

Ajándékba kapom majd :D

2011. jún. 4. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egyértelműen az elsőt választanám.
2011. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második jó választás, ezeket a vasakat a neuzer gyártja és megbízhatók. Az elsőt azért nem ajánlom, mert hihetetlenül kényelmetlen divatbringa.
2011. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:20 vagyok


senki sem feledje el, hogy egy bringa sem kényelmes :)

2011. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!