Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellemest a hasznossal? Mit...

Kellemest a hasznossal? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Jön a jó idő, és mivel munka mellett nincs időm sportolni, úgy gondoltam biciklivel járok majd dolgozni. egy kisvárosba dolgozom, és 2 községgel arrébb lakom, 14 km a távolság.Így legalább tornázok is, és benzinre sem kell annyit költenem. A munkatársak hülyének néznek. Olyan irreális gondolat a napi 28 km biciklizés?
2011. máj. 8. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, de nyáron lehet lefogsz izzadni. Nyugodtan járj bicajjal.
2011. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, én is pont most döntöttem így.Csak nekm oda-vissza 14 km.
2011. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8-tól 5-ig dolgozom, reggel 7-kor még nincs olyan nagy meleg, hazafele meg már mindegy... :)

A combomon van egy kis felesleg, meg a fenekemen... arra is hasznos a biciklizés?

2011. máj. 8. 20:37
 4/9 anonim válasza:
A biciklizés és az úszás mozgatja meg a legtöbb izmot. Sztem jó ötlet.
2011. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasznos igen, mert aerob mozgásnak számít, de napi minimum félórát kell tekerni egyhuzamban, max hazafele menj hosszabb útón, bár nemtudom mennyi idő alatt tekersz le 14 km-t, de majd meglátod, viszont mellé diétás étrend kell.
2011. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet, főleg, ha ülős munkád van. Én mondjuk csak úgy vállalnám be, ha a melóhelyen átöltöznék.
2011. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én február óta járok biciklivel. Csak akkor buszozok, ha éppen szakad az eső. Igaz, az én helyem városon belül van és csak 3-4km, így ~15 perc alatt beérek, még kényelmes tempóban. Szinte hamarabb ott vagyok, mint busszal. Hazafelé majdnem végig csak gurulnom kell, odafelé azért van bőven emelkedő. És van egy egyirányú utca, amin kénytelen vagyok leszállni a bicikliről és tolni. Kikerülni csak nagyon nagy kerülővel lehetne. De amúgy élvezem a reggeli biciklizéseket. Nem is fáradtság.
2011. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem irreális, én is kb. ennyit tekerek naponta. Egy jó biciklire és edzettségre lesz szükséged. Lehet, hogy az első pár napon majd kicsit megerőltető lesz, esetleg fájnak az ülőgumóid, de ez idővel elmúlik. Nem kell ezért hülyének nézni senkit, dicséretes dolog biciklivel járni munkába.
2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A nagy MERLEG válasza:

Sztem jo otlet :D

A munkatarsakat meg szard le....(A nagy embereknek otleteik vannak a kicsik meg mas emberekrol pletykalnak)

2011. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!