Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gumifoltozó készletben mire...

Gumifoltozó készletben mire való az a két kis cső?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen készletet. A foltok, a ragasztó és a csiszoló mellett van benne két kis, kb 1,5cm hosszú, 1-2mm átmérőjű gumiszerű cső. Ez mire való? A leírásban csak annyit írnak róla, hogy ventilgumi.
2011. máj. 3. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem szelepgumi az?
2011. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
de bizony az az előttem levő jól tudja :)
2011. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a készlet leírásában, ahol felsorolja a tartalmát, ott ventilguminak írja.

És akkor a szelepgumi mire való?

2011. máj. 3. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:

ráhúzod a szelepre. (már ha olyan régi, hagyományos kerekpár szeleped van és nem olyan amilyen az autókon is van)


akkor kell kicserélni ha régi szelepgumi kilazult, elrenyedt már, nem zár rendesen ezért gyakran leeraszt a bringa

2011. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Angol szelepen van olyan gumi, ami néha elszakad és cserélni kell.

Így néz ki: [link]

2011. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
olyan belsőt már szinte nem is lehet venni:)
2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, láttam már ilyet. De akkor erre nem lesz szükségem, köszönöm.
2011. máj. 3. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, hogy lehet e kapni vagy sem, de én kb 1 hónapja cseréltem ki a belsőt bringán, mikor bementem a boltba a koma kérdezte, hogy milyen szelepest adjon (gondolom azért kérdezte, mert volt neki ilyen is és olyan is)

nekem egyébként az a fajta van amilyen az autókon is van, de mutter bringáján viszont ez régebbi hagyományos szelep van, pedig az sem egy ezer éves bringa (néhány éve vette)

2011. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak azért kérdezte, mert a legújabb a presta szelep, nekem is ilyen van. [link]
2011. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!