Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a haszna az ún. "racsnis"...

Ledzep kérdése:

Mi a haszna az ún. "racsnis" kulcsnak a krova készletben?

Figyelt kérdés

tudjtáok ami recseg ha egyik irányba van állítva....

12f


2011. jún. 18. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb vele ki-behajtani a csavarokat, ráadásul a jókora erőkar miatt erősen meg is tudod húzni.
2011. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig levenned, ahányszor forgatod. Bár én nőből vagyok, majd a fiúk megmondják az igazi értelmét :) bár szerintem legalábbis ez benne a logika.
2011. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszerűbb használni.

Mindkét irányba egyetlen mozdulattal átállíthatod így könnyű ki-be tekerni a csavarokat.

Továbbá nem kell minden egyes fogásnál felemelni és átrakni mint egy hagyományos kulcsot.

És nem utolsó sorban több funkciója van, több helyre odafér, rengeteg speciális toldatot lehet kapni hozzá.

Annyira hasznos hogy hasonló elven működő hagyományos kulcs is létezik már.Külsőre olyan mint egy csillag kulcs, de a belseje jobbra-balra elfordul így ugyanazok az előnyök megvannak mint a crovánál(helyesebben dugó kulcsnál, a crova az csak egy márka).

Én szerelőként el sem tudom képzelni nélkülük a munkámat!

2011. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!