Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hajtómű kompatibilitási probléma?

Hajtómű kompatibilitási probléma?

Figyelt kérdés

hali!

Van egy 2001-es merida matts speed keróm és ebájkról rendeltem ezt:Shimano Acera '09 (FC-M361) 22/32/42 és tegnap feltettem. Felment és a legkisebb lánctányér hozzáért a középcsapágyhoz. Gondolom az a gond hogy nem megfelelő a tengelyhossza. Mit tudnék tenni. A középcsapágyon van egy műanyag védő négyszögtengelyes és hát nem tom de sztem még 68mm széles sem. miylen típusú lehet ez és hogy tudnám ezt a problémát mgoldani. tudnék bele venni egy 123mm hosszú monoblokkot?


2011. ápr. 18. 15:55
 1/2 Johnnyrzr válasza:
tudnál bele venni még 127mm-es tengelyszéleségű monoblokkot is, ami a lényeg, hogy a monoblokkház szélessége 68mm-es vázszélességhez passzoljon
2011. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nonono, azt is nézd meg, hogy bal vagy jobbmenetes monoblokk kell bele. Valószínű jobb menetes, ha merida.
2011. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!