Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy matt festékszóróval le...

Egy matt festékszóróval le tudnám fújni úgy a kerékpárom vázát, hogy jól is nézzen ki?

Figyelt kérdés
Nem festettem még így festékszóróval sosem, de arra gondoltam, hogy a régi BMX kerékpáromat gyakorlásképpen lefújnám matt feketére, és ha sikerülne szépen, akkor lefújnám a mostani kerékpárom vázát. De azért kérdezem meg, mert ez egy elég drága Kona váz és nem szeretném elrontani. Tehát a kérdésem, hogy egy amatőr le tudja-e úgy fújni a vázat, hogy szépen nézzen ki?
2011. ápr. 16. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Szerintem simán, főleg ha egyszínűre szeretnéd!
2011. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
imádom a matt festést a bringákon!
2011. ápr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! Igen, egyszínűre szeretném, vagy matt feketére, vagy valami terepszínűre(vagy méregzöld vagy barna meg ilyenek). Igen, én is szeretem a matt festést, azt szerettem volna mindig is a kerékpáromon. :)
2011. ápr. 17. 10:40
 4/6 NyuSzkO.o válasza:
Símán le birod ha nagy tubusos . én nekem nem is kellet mind eggy bicikli lefújásához nekem megmaradt még negyede ugy hogy símán . xD sok sikert hozzá.
2011. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 17. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
én pont matt feketére festettem (sprayvel) és szerintem nagyon jó lett. Annyi, hogy utána unos-untalan leverte valami a festéket és kilátszott az alatta lévő szín, pedig elég jól megcsiszoltam és 5-6 rétegben lefújtam. Lehet jobban megéri elvinni homokfúvatni valahova, az megvan bőven 10000 alatt és profi munka.
2011. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!