Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hanyas kerékpárt érdemes...

Hanyas kerékpárt érdemes venni, egy 6 éves 120 cm magas gyermeknek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem ültetitek rá a gyermeket? Egyből kiderül mekkora kerékpárt kell neki venni.
2009. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem mész el vele egy bicikliboltba és ülteted rá egyre?

De most komolyan. Volt értelme feltenni ezt a kérdést? NEM

2009. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
98%
Lehet, hogy ajándék lesz... amugy nem értek a biciklikhez:D
2009. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első kettő,jó pofák vagytok,ti sem tudtátok a választ,ugyan úgy ahogy Én!

Egyébként,ha egy ismerősötök szólna,hogy belefutott nagyon,nagyon kedvező árú frankó biciklikbe,csak mond meg gyorsan hanyasat hozzon,Ti mit mondanátok?Tanácstalanok lennétek mint Én.

Egyébbként a 20"-as tökéletes.Most már mindannyian tudjuk.

2009. márc. 2. 08:49
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Drága kérdező csak ezt rohadtul kifelejtett a kérdésből. Így viszont elég idiótán hallatszik, már bocs. Erre mondják hogy hülye kérdésre hülye válasz.
2009. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!


Nem értem miért kellett leszólni az első két válaszolót, szerintem az emberek 95%-a nem úgy vesz kerékpárt a gyereknek, hogy "húú hány colos bicikli is kell a gyereknek?" Szerintem a legtöbben ránézésre vásárolnak, megsaccolják a bicikli magasságát és hogy leér-e a gyerek lába. Szerintem

2009. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem mindegy,hogy hogy veszem a biciklit,és hogy milyen okból teszem fel a kérdést?Látni,hogy nem nézelődtök soha a gyreknevelés témakörben.

Ott vannak ennél érthetetlenebb kérdések is Pl:meg fog-e jönni a mensim holnapután?:)

Innen nézve már nem is olyan hülye a kérdésem.

Egyébbként abban reménykedtem,hogy ti most vettetek biciklit egy 6 évesnek,ráültettétek,láttátok a méretet,megnéztétek jól,és lesztek olyan kedvesek,hogy eláruljátok Nekem,hogy könnyebb helyzetben legyek.:)

Ez olyan hülye elképzelés volt?

2009. márc. 4. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Te balfék! Mi köze a gyereknevelésnek a kerékpárvásárláshoz!

Nem csoda, hogy leszól mindenki! Idióta!!

2009. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok idióta,te nem jól olvastad el a kommentemet!!

Olvasgasd még egy párszor amíg megérted!!

Egyébbként Én nem sértegettelek,elvárom ezt tőled is!!

2009. márc. 5. 10:17
 10/12 anonim válasza:
100%
heló! szerintem egy 6 éves gyermeknek bőven vehetsz bmx méretű egy sebis biciklit.én talán 6-7 voltam amikor bmx-em volt. mivel hegyre úgysem fog menni felesleges a váltó, a váltós gyerek bringák drágábbak.sztem bxm-et egy jót kapsz 40-50 ért, de pontos árat nem tudok mert én mtb-s vagyok és nekem is épített.remélem tudtam segíteni.
2009. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!