Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ajánlanátok kilométerórát a...

Ajánlanátok kilométerórát a kerékpáromra?

Figyelt kérdés

Tudna valaki ajánlani kb. 3, max 5.000-ért kerékpárra kilométerórát?

Akár használt is lehet (vaterás, ilyesmi) csak nem ismerem a márkákat.


2011. jan. 2. 16:33
 1/9 fantooom ***** válasza:
ebbe az árban CATEYE a legjobb! ebike.hu-n nézegess
2011. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszönöm:)
2011. jan. 3. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
A Cateye-nek gyengécske a konzolja, gyakran van kontakt-problémája, cserébe vízálló (legalábbis az én Velo 8-om már látott vizet-havat bőven, esőben ugyan ki-kihagy, de nem lesz végleg zárlatos, mint előtte a noname). Noname van jobb konzollal és érintkezéssel, de ott lutri, hogy vízálló-e. A drót nélkülikről többektől hallottam panaszt, dupla sebességet mutathat, ha ketten mentek egymás mellett és valamelyik modern piros vonat extra kilométerek pörget az egyik típusba, ha azon utazol vele.
2011. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. az ilyen pillanatnyi fura adat mutatások talán még elfogadhatóak (ebben az árkategóriában szerintem), az hogy vízálló-e... nem nagyon tekerek télen, de bármikor elkaphat az eső még akár jó időben is, így ez kicsit már problémásabb
2011. jan. 4. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen van:

[link]

Nagyon nem ajánlom! A melóhelyre szoktam bringával menni, és a 25 km-es távon 15-16-ot mér. Általában ha vasúti felsővezeték közelébe megyek, akkor azt mutatja hogy 0-val repesztek. Úgyhogy csak az óra funkció miatt van még a bringámon.

2011. jan. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy 7000 forint felett hogy lehet ilyen órát elrontani... :S
2011. jan. 5. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:

02:06-os vagyok

Én úgy tudom, hogy majdnem minden vezeték nélküli óránál előfordulnak hasonló problémák. Nem is akartam ilyet, csak anyósomék megleptek vele, úgyhogy ciki lenne, ha nem használnám. Viszont ugyanennek a vezetékes változatáról jókat hallottam.

[link]


Vagy még itt találsz hasznos véleményeket:


[link]

2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
STP wire 9. 2500-3 ezer Ft és évekig nincs vele probléma. Cateyevel sok gond szokott leni, inkább hanyagold.
2011. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont cateyera gondoltam, mert más azt ajánlotta, VELO5. :)


Amit most írtál, az vezetéknélküli?

Melyiket érdemes, vezetékes, vagy nélküli? Egyáltalán miért találták ki a nélkülit, ha csak a baj van vele...

2011. jan. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!