Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kazettának lehet minimális...

A kazettának lehet minimális holtjátéka?

Figyelt kérdés
Már utánanéztem neten, nem sok mindent találtam, néhányan írják, hogy minimális holtjáték normális, de gondoltam utánakérdezek, hátha tud valaki normális választ adni. Az agy shimano, a kazettatestre most kerültek rá fogaskerekek, úgyhogy a zárógyűrű biztos, hogy szoros, szerintem a holtjáték az agy és a kazettatest között lehet. Tényleg nagyon minimális, de gondoltam megkérdezem, hogy tegyek-e vele valamit. A lánc szépen fut, nem ugrál és nem vált félre.
2010. dec. 6. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az a minimális? Ha tényleg nagyon pici akkor ne foglalkozz vele, ha nagyobb akkor nézesd meg szerelővel.
2010. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minimális alatt annyit értek, hogyha a legnagyobb fogaskereket két ellentétes oldalánál megfogom és kicsit ,,megrángatom" akkor kb 0,5 - 1 mm holtjátéka van.
2010. dec. 7. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az még belefér.
2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet holtjátéka, de be is akadhat a spinakker szála a kampóba.
2010. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!