Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár versenyen minek van...

Kerékpár versenyen minek van az a sok piros rendezői kocsi, mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Elég sokat látok belőlük, ezek mit csinálnak a mezőnyben mi a dolguk? A benne ülök mivel foglalkoznak? köszi.
tegnapelőtt 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tekergetik a kormányt.
tegnap 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor most jöhetnek a kérdéshez a válasszok.
tegnap 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tour de France-ról tudok nyilatkozni. Piros csak egy van, a versenyigazgató autója. A sárgák a független szervizkocsik, amik minden versenyzőnek segítenek, ha műszaki hibája van. Vannak szakaszok, ahova csak ezek a sárga kocsik mehetnek be.

A színes autók pedig a csapatkocsik, amik a saját csapatuknak segítenek. Innivalót, kaját visznek, pótkereket, pótbicikliket. Plusz figyelik a verseny alakulását, a többi csapatot, a pillanatnyi állást és ennek megfelelően utasítják a saját csapatuk versenyzőit, hogy mit csináljanak.

tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 3, én néha többet is látok, biztos nem ugyan azt, mert van mikor 1más mögött vannak és sárga villogója van a tetőn. Gondolom figyelik a versenyt vagy ilyesmi?
tegnap 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a legszebb amikor a vizet osztogatják és húzzák a bicajost.
tegnap 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4!


Minden versenyen kicsit másképp vannak ezek. De a szervezőnek csak egy autója van. Nem mindegy, hogy hol látod (a mezőny előtt vagy a mezőnyben) és nem mindegy, hogy mit csinálnak benne.

A versenyszervezőtől senki sem kap segítséget.

De sokat segítene, ha leírnád, hogy melyik versenyt nézed.

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia köszi. Nem tudom leirni, nem azért mert hülye vagyok 😊, hanem mert kb mindet amit az ES ad (ES2 nincs nekünk), és nézhető időbe van. Értem , köszönöm!
ma 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!