Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez normális egy jelölt erdei...

Ez normális egy jelölt erdei kerékpárúton?

Figyelt kérdés
Tegnap bringáztam a Mátrában egy olyan kijelölt erdei úton ami a hegységet szeli ketté kelet-nyugati irányban kb a közepénél. Egy olyan 10 km tekerés után az egyik kanyarban egy telepített méhkaptár volt letéve az út szélére. Olyan helyen, hogy nem lehet kikerülni. Egyik oldalt sziklafal, másikon szakadék. Kerülő út +7-8 km és olyan utakon, hogy biciklivel nagyon nem ajánlott. Szóval itt véget is ért a túra mert nem mertem elmenni mellette. Egy hónapja a pilisben egy ugyan ilyen kaptárból támadtak ránk a nejemmel a méhek. Vagy 30x szúrtak meg minket, mentőt is hívtunk. Se itt, se az előző helyen semmilyen! figyelmeztető tábla nem volt kirakva! Ez szerintem elfogadhatatlan! Bárki belesétálhat, akár kisgyerekkel.. nem is értem. Hogy van pofájuk ehhez?
júl. 6. 15:27
 1/4 veszettkecske ***** válasza:
86%
Nem normális. Minimum figyelmeztető tábla kellene, de szerintem még úgy sem lehetne. Én simán kiraknék nekik egy palack vizet, aminek a szájába egy rongy van tömve + egy üres gyufásdobozt... finomutalásféleképen :D hamarosan eltűnne.
júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
100%
Lefotózod, elküldöd a felügyelő szerveknek. Remélhetőleg megtalálják azt aki odatette.
júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fotóztam le. Elég közel voltam és inkább azon voltam, hogy minél távolabb kerüljek minél hamarabb. Kb 10 méterre voltam tőle és egy kanyarban. Hátrébb mentem olyan 40-50 métert de onnan már nem lehetett látni. Visszamenni fotózni meg már nem nagyon szerettem volna. Örültem, hogy nem jöttek rám.
júl. 7. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a méhész sem normális az biztos. Mi van ha valaki kinyírja a méhcsaládot?

Meg persze mi van ha a méhek kinyírnak valakit?

júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!