Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik esetleg olyan kormánys...

Létezik esetleg olyan kormánystucni, amit lehet két állás között amolyan gyorszáras szerkezettel 90 fokban elfordítani? Hogy mégis miért? Részletek lent

Figyelt kérdés

Kerékpárt akarok szállítani és kis helyen tárolni úgy, hogy viszonylag gyakran veszem ki és be.


Létezik olyan megoldás, hogy az első kereket leszerelem és azt külön tárolom, így a kerékpár kormánya párhuzamos lehet a kerékpárral és jóval kisebb ezáltal a szélessége, azonban egyszerűbb lenne, ha nem lenne szükség a kerék folyamatos levételére-felrakására, hanem a kormánybefogót lehetne 90 fokban oda-vissza állítgatni a villához képest.


Nyilván egy imbusz kulccsal 4 csavarással meg lehet oldani, de az akkor is 4 csavarás, és a kormány és kereket minden alkalommal merőlegesre kellene állítani, amí plusz nyűg.


Létezik-e esetleg ilyen stucni, vagy akár egyszerűbb megoldás erre a célra, olyan amire nem gondoltam?


(vonóhorgos kerékpártárolót ne ajánljatok légyszi, mert az az én esetemben nem jó megoldás)



júl. 6. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem én is, hogy csak külföldön kereshetek ilyet, nálunk valamiért nem árulnak ahogy nézem.


Én még ezt találtam (ha mást is érdekelne)


[link]


Köszi! Amit te küldtél szerintem jobban néz ki am.

júl. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!