Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kopott kerékpárgumit adtam...

Kopott kerékpárgumit adtam volna le szerelőnél, pénzt kért érte? Ez OK?

Figyelt kérdés

Azt mondta nem veszik már át tőlük. 1000 Ft....

Ez normális, vagy kamu?

Nem hagytam ott.



júl. 3. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu csak nálunk autógumira 500-at kérnek csak.
júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bicikligumit én lomtalanításkor szoktam kirakni és eddig mindig elvitték. Sőt, sokszor a guberálók előbb elviszik. Hogy mit tudnak csinálni egy kopott és/vagy már repedezett gumivel az jó kérdés...

Autógumit a helyi hulladékudvarban adtam le korábban. Én is hallottam ilyen rémhírt, hogy gumisnál fizetni kellene érte. Év elején vettem új gumikat autóra. Gumisnál felrakattam. Megkérdezték, hoyg elviszem-e a gumikat, vagy ők dobják ki. Erra azt válaszoltam, hoyg ha itthagyhatom okkor oké, ha fizetni kell érte, akkor nem tart semmiből hazafelé a hulladékudvarba beugrani. Egy fillért nem kértek érte.

júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
júl. 3. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, vmilyen formában újrahasznosítják a gumit, másra úgysem jó.
júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan régebben a közeli boltnál, hogy elvitte tőlük, mert tudta hasznosítani. Most már nincs ilyen, tehát a boltosnak is megy az ideje, üzemanyaga, ha korrekt módon akar megszabadulni tőle.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OK
tegnapelőtt 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

"Bicikligumit én lomtalanításkor szoktam kirakni és eddig mindig elvitték"

Érdekes... minélunk - Baranya vérmegye - tilos lomtalanításkor kitenni kerékpár, motor, autó gumit.

tegnapelőtt 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gumit nem lehet kirakni lomtalanításkor, a települést büntetik meg.
tegnap 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!