Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan válasszak nyerget a...

Hogyan válasszak nyerget a biciklimre?

Figyelt kérdés

Van egy crosstreking bicóm, és szeretnék venni egy kényelmesebb nyerget rá, de nem tudom ugye kipróbálni az üzletben, így nem tudom mi alapján kéne döntenem.


Illetve, hogy ami van decathlonban az mennyire jó?

Nem nagyon rossz minőség?


jún. 28. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Seggel.
jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Én nyereg-kipróbáló programban vettem a nyergemet, a 3. volt jó az elhozottak közül.

Letettem 10.000 ft kauciót, és 2 hétre elhozhattam a nyerget. Aztán dönthettem, hogy megtartom-e, vagy elhozok egy másikat.

A harmadik lett jó, az megvan 3 éve, és nagyon kényelmes!

Több üzletnek is van ilyen tesztnyereg programja, keress rá, vagy ha érdekel írj rám és megírom, hogy az enyém honnan van.

jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

12. Nehogy leírd ide, hogy aki később talál erre a kérdésre, az megtudja hol vannak ilyenek.

Kérdező, ha budapesti vagy, akkor elvileg lehet WTB nyergeket tesztelni az Alpinbike-nál ( [link] Selle SMP-t a Bringalandnál ( [link]

Lehet, hogy van máshol is. Persze nem az olcsóbb kategóriájú nyergeket, márkákat lehet tesztelni.

jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem írtam le, mert hajlamosak a hirdetésnek tekinthető válaszokat törölni...

Alpinbike volt a bolt, ahol én vettem, remélem, nem törlik :)

jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül a puhább a jó, fontosabb az ülőcsont távolsága és az igazodás, valamint a bringás nadrág. Lehet van olyan ami 2 km alatt még nem tör, csak 5-10-50-150 után. Minél tovább kényelmes, annál jobb. 😀 Próbálgatni kell sajnos.
jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%
Azé' ez milyen már, hogy aki ajánl boltokat linkkel, ahol lehet nyerget tesztelni, azt lepontozzák, aki meg nem ajánl csak üzenetben, azt meg fel... :D
jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tothp ***** válasza:
70%
16: A hozzászólás stílusát pontozták. Egyébként még akár hasznos is lett volna.
tegnapelőtt 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#16 ilyenek az emberek… 😃


Én mindenkit felpontoztam

tegnapelőtt 12:57
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
17. A stílussal mégis mi a gond? Az, hogy megjegyeztem, hogy talán egy publikus fórumon nem privát üzenetekben kellene kommunikálni olyan dologról, ami másnak is hasznos lehet? Sértődjön meg aki akar, akkor is így van.
tegnap 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 én melletted vagyok 😀
tegnap 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!