Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országútira mi a legkényelmese...

Országútira mi a legkényelmesebb kormányszallag?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy reális áron. Mostani az nem a legkényelmesebb, és szeretek több órás utakra menni, de a vége felé már elég rossz
jún. 7. 11:58
 1/5 tothp ***** válasza:
60%

Én a 2-3000 ft-os szalag alá tettem egy pár mm vastag neoprén csíkot. (pl. szörfös ruhából)

Puhább lett, de hosszú távon ez kevés. Megfelelő kormánybeállítás és kesztyű többet segíthet.

jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy idő után rossz, akkor az nem a bandázs miatt van, hanem valami rosszul van beállítva a biciklin. Valószínűleg túl sok súly nehezedik a kezedre. Nézd meg az ülést, hogy nem dől-e előrefelé. Nézd meg a stucnit, lehet-e feljebb állítani vagy megfordítani. Nézd meg a kormányt, lehet-e feljebb dönteni. Youtube-on találsz egymillió videót a helyes beállításokról és hogy melyik fájásra mi a megoldás.
jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Aliexpressről lehet 2-3 ezer Ft-ért rendelni, én abból raktam fel kettőt duplán. Előtte szivacsos cipőbetétet vágtam be alá, az is jó volt csak macerás, egyszerűbb duplán betekerni.
jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott nem a bandázs a rossz, hanem a kormány maga, vagy a helyzeted, mert rosszul tehénkedsz rá.
jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a nagyon egyszerű van, imádom. Matt a felülete, sosem lesz nedves, nem csúszik, tartós, olcsó, puha, kényelmes, tökéletes. Minden bringámon ilyen van. [link]
jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!