Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egyedi építésű bringát melyik...

Egyedi építésű bringát melyik rendszerre alapoznád?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mindenből a top 3 közül választhatnál, de márkán belül kell maradnod, mert csak így szponzorálnak. Melyik gyártó rendszere lenne az, amelyiket a bringádra választanád és miért?


Kategória lényegtelen, kommentben úgy is kifejted.



2023. dec. 1. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Campagnolo
microSHIFT
Shimano
SRAM
Egyéb
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát én itt dh vagy enduro cangliban gondolkozom,szóval campagnolo meg microshit egyből kizárva. A sram váltókat érzésre jobban szeretem, de ha a fék is csak az adott márkától lehet akkor inkább shimano.
2023. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
A főnök egymás után behívja a titkárnőjelentkezőket állásinterjún. Melyiket választja? Azt aki a legpedánsabb? Azt aki a legjobb kávét főzi? Természetesen egyiket sem, ők a beosztottjai titkárnői lesznek. Az övé az lesz amelyiknek a legnagyobb a melle.
2023. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tothp ***** válasza:
69%
2! akkor a Campa :-)
2023. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A nagy S. Eddig mindig jó volt.
2023. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Shimano a fék miatt. Van Sram-os bringám is, de a Shimano fékeit jobban szeretem.
2023. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Bizony bizony, amelyiknek nagyobb a melle!

Csakis Campagnolo.

2023. dec. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
64%
Jó kérdés... Mondanám az "egyéb" kategóriát; ám nem minden gyártó kínál teljes szettet. A saját járművenem pl. a hajtásrendszer Sunrace, ellenben a fék Magura HS33 -ez egy teljesen jó kombináció, ellenben Sunrace féket vagy Magura hajtást nem igazán forgalmaznak a közelben...
2023. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
32%
kiegészítés: ha elméleti síkon nézzük és bármit választhatok, akkor is hasonló a helyzet; kevert szettet használnék. Maradnék a Magura fékeke mellett, mert a Rohloff csak váltót gyárt...
2023. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Már válaszoltam,de amugy ezekre nem "alapozod" a bringát. Ha épített bicot akarsz akkor először kitalálod milyen vázat szeretnél,aztán milyen kereket,telót,tagot,stb,a hajtás kb mindegy csak működjön.
2023. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
24%
@9: ez nem feltétlenül.igaz mindenkire. Ha én kerót építek, akkor az egész rendszerben gondolkodom, beleértve a hajtást is. Lehet, hogy a rizsföld mellett balra a második dzsunkán összetákolt teszkógazdaságos váltó is működik, de azért egy Morati vázra mégsem azt fogom szerelni, hanem egy, a kategóriájának és a felhasználásnak megfelelő típust -mint ahogyan egy olcsó tömeggyártott szénacél vagy aluvázhoz sem az XTR az optimális választás.
2023. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!