Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valakinek van ilyen típusú...

Valakinek van ilyen típusú telefontartóval tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy egy olcsóbb fajta, de elvileg jó minőségű:


[link]


2022. jún. 13. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gearlock-ot használok, tökéletes. Még terepen is.
2022. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik felfogatással, amelyiket linkeltem? Az öntapadós cucc jól ráragadt a tokra?
2022. jún. 13. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az öntapadós megtartja a telefont, pedig nem egy könnyű készülékem van. Xcover4.
2022. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem Huawei P30 van, arra gondoltam, hogy a régi eredeti flip toknak levágom a tetejét és a hátára ragasztom, remélem elég erős. Országútira raknám, de a szar utak miatt kicsit félek.
2022. jún. 13. 22:26
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Még kedvezőbb áron:

[link]

(oké, ezt nem a kormányra rögzíted, hanem az ahead-kupak alá)

2022. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Rendeltem végül egy Spiegent, az lesz a jó, mert így előre tudom rakni a telefont, a km órám pedig a stucnin volt eddig is.
2022. jún. 16. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Felraktam, épphogy jó lett a kormányomra, mert olyan, hogy ellaposodik a kereszmetszete, és már a stucni mellett kicsit ellipszis alakú. De még pont ráment, nem fekszik fel simán alul, de majd rakok alá valami gumit meg egy hosszabb csavart. Stabil nagyon, kipróbáltam.
2022. jún. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!