Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy hobbi outis sík terepen...

Egy hobbi outis sík terepen mennyivel tud tekerni átlagban? Km/h

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A hobbi outis nagyon tág kategória. Ebben benne van az is, aki csak nyári hétvégéken teker és az is, aki évi 300 napot. Benne van az, aki jár versenyekre és az, aki sosem akar sietni.


Az sem mindegy, hogy milyen távról beszélünk.

Ha 200 km-t tervezek menni, akkor nem fogok 35-tel megindulni.

Átlag alatt azt a tempót érted, amennyivel haladni szokott vagy azt, amit a végén mutat az óra. Mert ha városban mész, akkor lesz kb. 5 km/h differenci a sok kereszteződés miatt.

2022. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy senki nem tud egy egyszerű kérdésre egyszerű választ adni.
2022. ápr. 4. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem tudtad feltenni normálisan a kérdést és még akkor is csak hisztizel, amikor aládkérdeznek.
2022. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én megütöm-e a hobbi szintet, 3 éve outizok, 1000 km-t tekerek havonta, túrázva, nem versenyezve. Síkon, szélcsendben 60-80 km-es távon 26-28 körül szokott lenni az átlagom. Hosszabb távon vagy dombos helyeken 24 körül. Akiket ismerek és versenyeznek is, ők simán tekernek 100-120 km-t 30-35-ös átlaggal. És ők is hobbi bringások, nem hivatásos versenyzők.
2022. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2: nem lehet megválaszolni, hiszen nem írtad le, hogy hányezer km. van benned, miylen az erőnléted, stb. stb.


az, hogy "hobbi" outis, elég tág kategória... Lehet olyan aki heti 20 km-t, megy, meg olyan is aki napi 150-et....

2022. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy km/h-ban kérded... én csak m/s-ben tudom megadni....
2022. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!